Novinky

Michal David a Markéta Konvičková společně nazpívali novou píseň duet s názvem „Už svítá“

Markéta Konvičková naše vynikající a sexy zpěvačka, která byla v poslední době v centru pozornosti hlavně díky soutěži „Tvoje tvář má známý hlas“, nyní nazpívala společnou píseň duet s Michalem Davidem. Píseň s názvem „Už svítá“ (autor hudby: Michal David, autor textu: Petr Šiška), zazní premiérově v rámci chystaného letního turné Michala Davida 2018 a dokonce se k duetu chystá také jeho klipová verze.

Markéta bude zároveň také hostem tohoto turné, a tak navazuje na své předchozí úspěchy a těší se na spolupráci. Málokdo asi ví, že Michal David se s Markétou zná už od jejich 15-ti let, kdy po jejím úspěchu v Superstar byl jedním z prvních autorů, který ji napsal jednu z prvních písní s názvem „Nenech mě čekat“.

michal david tour 2018

„Píseň od Michala, byla vlastně úplně první písní, kterou jsem měla možnost nahrát v profi studiu. Tenkrát to pro mne byl splněný sen a něco nepředstavitelného. Navíc to byla nádherná spolupráce. Dokonce mi moje první profesionální album pokřtili právě Michal s Leošem Marešem. Takže já se opravdu na spolupráci s Michalem v rámci jeho turné už moc těším. Jednak s ohledem na to, že se známe od mých začátků, a také proto, že jeho koncerty jsou vždy plné skvělých fanoušků, kteří dokážou vytvořit opravdu nazapomenutelnou atmosféru.“ říká Markéta.

michal david marketa

Kromě chystaného turné Markéta vydala své nové CD s názvem „JÁ“. Na albu jsou zásadní písně z její kariéry z předcházejících alb, včetně nově zaranžované písně „To holky maj rády“, dosud nevydané singly i megaúspěšné duety s Janem Bendigem a také žhavá novinka z autorské dílny Dana Hádla.

Zdá se, že finalistka televizní show vykročila správným směrem a vy se máte na co těšit.

Markéta Konvičková

Facebook  //  Instagram  //  Youtube  //  iTunes  //  Deezer